Droga Krzyżowa ulicami parafii 22.03.2024

Parafialna Droga Krzyżowa, 22 marca 2024

To już 9. rok jak nasza wspólnota parafialna wyszła na ulice, aby swoją obecnością na nabożeństwie Drogi Krzyżowej dać świadectwo swojej wiary w mękę i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Rozważania  ks. Marcina Filara, naszego wikarego, czytane przez przedstawicieli wszystkich grup parafialnych, pokazały nam, jak dalece jesteśmy niedoskonali  i czego potrzebujemy, aby żyć w zgodzie z samym sobą i aby się odnaleźć we współczesnym świecie.

A jednocześnie pokazały nam drogę do chociażby przybliżenia się do doskonałości i zrozumienia, że przyszłość nie należy do ciebie. Ty decydujesz jedynie o dniu dzisiejszym, który, jeżeli zechcesz, ukształtuje cię na przyszłość.

Serdecznie pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za obecność, a przede wszystkim członkom Wspólnoty Rodzinnie na Salwatorze, siostrom Serafitkom, Oazie i lektorom.

 Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej