Oaza na Salwatorze

Jesteśmy grupą, która ma pomysł. Pomysł na młodość. Ten pomysł dał nam Stwórca najlepszych pomysłów, czyli Pan Bóg. Marzymy, aby nasza młodość miała styl, klasę i charakter. Chcemy, aby końcówka szkoły podstawowej i czas szkoły średniej to były niezapomniane chwilę. Dlatego tworzymy wspólnotę Oazową. Wspólnota to ludzie. Ludzie, o których wiesz, że możesz na nich liczyć. Wspólnota to również droga do Pana Boga. To miejsce gdzie możesz o niego zapytać, gadać o swoich wątpliwościach względem Niego lub po prostu cieszyć się, że inni rozumieją, że jest dla Ciebie ważny. Wspólnota Oazowa to świetny pomysł na młodość.

Zapraszamy każdego od 7 klasy wzwyż. Zapraszamy w każdy piątek o 19:00 do Salki pod plebanią.

Ks. Marcin Napora i Ludzie z Oazy.

W ramach jubileuszu 50-ciu lat funkcjonowania Oazy na Salwatorze zapraszamy wszystkich uczestników i młodzież naszej parafii do wyjazdu do Rzymu w ramach podziękowania za dar jubileuszu. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do poniższego plakatu.