Praktykujący, ale czy … wierzący?

Każde rekolekcje służą nawróceniu, ponieważ jest to okazja do nowego spojrzenia na swoje życie. Tegorocznym przewodnikiem i pomocnikiem w tym spojrzeniu był o. Lech Dorobczyński, franciszkanin – gwardian klasztoru i proboszcz Parafii św. Antoniego w Warszawie. Aby przybliżyć postać Ojca Rekolekcjonisty polecamy wywiad, który ukazał się na łamach Gościa Niedzielnego

W tym roku, w naszej parafii rekolekcje wielkopostne trwały od 07. do 10. kwietnia.

W środę o godz. 15, na Mszy św. z nauką dla chorych i starszych był udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.

zdj. Jacek Zduń

Na zakończenie głoszonych nauk, podczas Eucharystii o godz. 18,00, w  imieniu wszystkich parafian, przedstawiciele naszej wspólnoty parafialnej podziękowali Ojcu Rekolekcjoniście za skierowane do nas słowa.